آیا تصمیم دیوید تیلور برای خداحافظی از کشتی رقیب حسن یزدانی نتیجه نهایی است؟


آفتاب نیوز :

جامعه کشتی می خواهد از توانایی های دیوید تیلور نهایت استفاده را ببرد. قهرمان وزن 86 کیلوگرم پس از قهرمانی جهان و شکست دادن حسن یزدانی از ایران، حالا می خواهد از عنوان قهرمانی خود در المپیک 2024 پاریس دفاع کند. او با تجربه و مهارت وزن خود را کنترل می کند.

آموزش کشتی گیران جوان و آموزش فنون کشتی به آنها از نکات مهم است. این ورزشکاران جوان می توانند چیزهای زیادی از استاد یاد بگیرند.

به نظر می رسد دیوید تیلور به دنبال انتقال دانش کشتی خود به جانشینان خود است. خودش در این باره می گوید: به عنوان یک ورزشکار وقتی روی برد یا باخت تمرکز می کنی خیلی از نکات مهم را از دست می دهی. مسابقه بهترین فرصت برای آزمایش مهارت ها و تکنیک هایی است که در آموزش آموخته اید. ورزشکاران جوان باید با ظرافت مدیریت شوند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند. اشتباه کردن سریع ترین و ساده ترین راه برای یادگیری است.

واضح است که تمرکز دیوید تیلور از تلاش برای پیروزی به توسعه مهارت های کشتی مرتبط تغییر می کند. دیوید تیلور می گوید: موضوع پیروزی نباید مورد بحث قرار گیرد. به کشتی گیران جوان باید گفت: برای من خیلی مهم نیست که در مسابقات قهرمان شوید یا اول، سوم، پنجم، هفتم، هشتم شوید. برام مهم نیست فقط پیشرفت تو برام مهمه صرف زمان و تلاش برای تمرین و نظم یکی از کلیدهای یک کشتی خوب است.

پایان طلایی در پاریس؟

تیلور به دنبال پایانی طلایی و باشکوه برای دوران کشتی خود در المپیک پاریس است. به نظر می رسد او می خواهد وارد MMA و مربیگری شود. او حتی دوستش جردن باروز را به مسابقه MMA دعوت کرد. او مشتاقانه منتظر توافق قبل از بازنشستگی از کشتی است.

دیوید تیلور خود را به عنوان یکی از موفق ترین کشتی گیران آمریکایی معرفی کرده است. با رفتن به MMA، او می تواند به یک رقیب برتر تبدیل شود، اما علاوه بر آن، مربی شدن برای او بسیار مهم است. دیوید تیلور با ارزش ترین دارایی آمریکا به عنوان مربی خواهد بود.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

انفجار آنلاین: جذابیت و جذبه این بازی محبوب
کتاب کار دبستان: راهنمایی شگفت‌انگیز برای دانش‌آموزان
Exploring Realtor Canada: Your Ultimate Guide to Real Estate Excellence
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
شرط بندی بازی انفجار: گیمبلینگ امروزی
تماس با ما