دوستم را کشتم تا از سوءاستفاده جلوگیری کنم


آفتاب نیوز :

پسری که مدعی است برای اینکه دوستش را آزار ندهد او را کشته است، در دادگاه جزئیات ماجرا را توضیح داد.

متهم که کارمند کارخانه بود پس از قتل دوستش با پلیس تماس گرفت و از ماجرا خبر داد.

یک سال پیش مرد جوانی به پلیس گزارش داد که دوستش را کشته است. تحقیقات با حضور ماموران و انتقال جسد به پزشکی قانونی آغاز شد. مأموران متوجه شدند که بین دو دوست درگیری رخ داده است و کسی در درگیری دخالتی نداشته است. بر این اساس متهم دستگیر و تحویل دادسرا شد.

همچنین جسد به پزشکی قانونی تحویل داده شد و جسد را معاینه کردند. بررسی ها نشان داد که علت مرگ ضرباتی به قفسه سینه مقتول بوده است.

پس از تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک منطقه تهران ارسال شد. در جریان رسیدگی به این پرونده، نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و کیفرخواست را قرائت کرد. بعداً وکیل والدین دم نیز ادعای قصاص را مطرح کردند. نوبت به متهم که رسید، اتهام قتل را پذیرفت و گفت که قتل را برای دفاع از خود انجام داده است.

متهم گفت: من و یونس با هم در کارگاه کار می کردیم و در آنجا زندگی می کردیم. در واقع کارگاه خوابگاه ما بود و امنیت هم داشتیم. یونس مدتی به من چسبید و گفت که باید با او رابطه داشته باشم. اما نمی خواستم سرم سنگین شود. سه بار مرا مجبور به رابطه جنسی کرد و آخرین بار که به من حمله کرد و قصد داشت با من رابطه داشته باشد، برای دفاع از خود با چاقو به او ضربه زدم.

متهم گفت: نمی خواستم با یونس رابطه داشته باشم. من با او مشکلی نداشتم که می خواستم او را بکشم، تنها دلیلم این بود که می خواستم جلوی حمله او را بگیرم. حتی به قصد کشتن هم نزدم.

پس از اظهارات متهم و وکیل مدافع، هیأت منصفه برای تصمیم گیری شروع به عصبانیت کردند.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

بک لینک با کیفیت بالا: کلید به رتبه‌بندی بالاتر در گوگل
بت انفجار: پیش بینی ورزشی محبوب و سرگرم‌کننده
انفجار آنلاین: جذابیت و جذبه این بازی محبوب
کتاب کار دبستان: راهنمایی شگفت‌انگیز برای دانش‌آموزان
Exploring Realtor Canada: Your Ultimate Guide to Real Estate Excellence
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
تماس با ما