روش های طبیعی درمان مو که نتایج سریع می دهد


آفتاب نیوز :

بسیاری از ما فکر می کنیم هر نوع روغنی که روی پوست سرمان می زنیم رشد مو را کاهش می دهد! اما ما اشتباه می کنیم و روغن اغلب اشتهای ما را افزایش می دهد.

سرمان خارش می کند و فقط باعث می شود موها برای مدت طولانی روی سرمان بمانند! بهتر است روش های صحیح درمان مو را بشناسید و در خانه از شر آن خلاص شوید.

درمان های خانگی سریع برای شوره سر

همه ما از دوش آب گرم لذت می بریم. بعد از یک روز طولانی، هیچ چیز مانند دوش آب گرم نیست. اما باید توجه داشت که یکی از دلایل اصلی ریزش مو در کنار روغن های اضافی، آب گرم است.

پوست سرمان جلوی آب داغ خشک می شود و بهتر است موهایمان را با آب گرم یا سرد بشویم. اما همه اینها راه حل نهایی برای شوره سر نیست و در این شرایط بسیاری از ما شوره سر را تجربه می کنیم. درمان های خانگی را امتحان کنید و از شر آن خلاص شوید.

جوش شیرین

جوش شیرین به عنوان یک لایه بردار عمل می کند و سلول های مرده را بدون تحریک پوست ما از بین می برد. لایه برداری برای از بین بردن ذرات تشکیل دهنده شوره سر ضروری است.

دکتر سینگ، دکتر سینگ، مرکز پوست دهلی نو می گوید جوش شیرین پوست را آرام می کند و قرمزی و خارش را با خواص پاک کنندگی و ضد قارچی خود کاهش می دهد.

لیمو

آب لیمو یکی از شگفت انگیزترین درمان های خانگی برای شوره سر است. بادرنجبویه پوست سر را تنظیم می کند و یک راه عالی برای درمان شوره سر است.

به یاد داشته باشید که نباید سر خود را با آب داغ بشویید. این یکی از دلایل ریزش مو است. روزانه با دو قاشق چای خوری آب لیمو پوست سر خود را ماساژ دهید تا نتیجه رضایت بخش بگیرید.

سرکه

شاید ایده شستن موهایتان با سرکه زیاد به نظر نرسد، اما واقعا معجزه می کند. فقط موهای خود را با سرکه و آب گرم بشویید و نتیجه جادویی را ببینید.

سرکه پوست اضافی را از بین می برد و همچنین خارش را کاهش می دهد. سرکه یک قارچ کش طبیعی بسیار قوی برای شوره سر است.

روغن درخت چای

تمام محصولات ضد آکنه و ضد قارچ دارای روغن درخت چای هستند، زیرا روغن درخت چای به مبارزه با عفونت های قارچی و باکتریایی کمک می کند.

یک یا دو قطره به شامپو خود اضافه کنید و طبق معمول بشویید. شما به راحتی متوجه نتایج در خانه خود خواهید شد.

پنیر

اگرچه کمی عجیب به نظر می رسد، اما خامه ترش می تواند یک درمان خانگی برای شوره سر باشد. ماهیت اسیدی پنیرهای شور نه تنها موها را از بین می برد بلکه به موها ظاهری درخشان و صاف می بخشد.

پنیر تخمیر شده را روی پوست سر بمالید و بعد از یک ساعت بشویید و از نتیجه راضی باشید.

زغال اخته

دانه شنبلیله راه حلی برای همه است، حتی کسانی که مشکل ریزش مو دارند. دانه های شنبلیله را یک شب خیس کنید، صبح خمیری درست کنید و روی پوست سر بمالید. این کار را دو بار در هفته به مدت سه هفته تکرار کنید و متوجه تغییرات شوید.

آلوئه ورا

آلوئه پوست را نرم و مرطوب می کند و خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی دارد. بهتر است از خود گیاه آلوئه ورا استفاده شود.

یک مایع شفاف با غلظت که روی پوست سر بمالید و سپس آن را با یک شامپوی ملایم یا ضد شوره بشویید. این گیاه پوست را از خشکی نجات می دهد و التهاب را برطرف می کند.

روغن زیتون

روغن زیتون یکی از درمان های قدیمی برای بسیاری از مشکلات است که همه را شگفت زده می کند. روغن زیتون پوست سر را مرطوب کرده و از خشکی آزاردهنده آن می کاهد.

موهای خود را خیس کنید و روغن زیتون را به پوست سر خود بمالید. موهای خود را در یک حوله مرطوب بپیچید و اجازه دهید روغن کار خود را انجام دهد. پوست سر خود را بشویید و به تدریج تغییر را در پوست سر و موهای خود احساس کنید.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

انفجار آنلاین: جذابیت و جذبه این بازی محبوب
کتاب کار دبستان: راهنمایی شگفت‌انگیز برای دانش‌آموزان
Exploring Realtor Canada: Your Ultimate Guide to Real Estate Excellence
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
شرط بندی بازی انفجار: گیمبلینگ امروزی
تماس با ما