محدی بیوت به عنوان مشاور رئیس دانشگاه بوعلی سینو در امور زنان و خانواده منصوب شد

به گزارش بسنا، متن این حکم به شرح زیر است:

با عنایت به تعهد و توانمندی این مقام عالی رتبه به مدت ۲ سال به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان و خانواده در دانشگاه منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با توصیه امام راحل (ره) و با هدف اجرای منویات مقام معظم رهبری، تمام توان و انرژی خود را در اجرای سیاست های کشور به کار گیرند. . به ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانان جمعیت و توسعه دانشگاه، استفاده از ظرفیت های موجود، همکاری با سایر بانوان تحصیلکرده و مستعد دانشگاه، همکاری متقابل با مسئولان موثر زنان و خانواده. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همکاری و همکاری با دستگاه های اجرایی ذیربط دولت ایالتی منطقه، ارتقای جایگاه و بهره وری زنان شاغل در دانشگاه، کاهش مشکلات، توانمندسازی زنان در راستای تأمین امنیت پایدار خانواده. و نقش و جایگاه خود را در خانواده و محیط کار افزایش داده و با رعایت قانون مداری به عنوان محور اصلی جامعه، بنیان خانواده را مستحکم کرده و در اجرای آنها پیشگام و مؤید باشند.

گفتنی است محدی بیوت یکی از کارکنان این دانشگاه است و پیش از تصدی این مسئولیت جدید به عنوان یک فعال فرهنگی و اجتماعی، ریاست کمیته بانوان هیئت پرورش فکری ناحیه همدان، قائم مقامی کمیته زنان رئیس تکواندو منطقه، مدیر شورای سیاستگذاری بانوان فرهنگ و ورزش فعال رئیس ورزش و جوانان منطقه، مسئول کمیته اطلاع رسانی بانوان بنیاد دفاع مقدس منطقه همدان، حفاظت و نشریه ارزش‌های دفاع مقدس، عضو هیئت‌مدیره شورای صنفی کارکنان دانشگاه بوعلی سینو و عضو شورای برترین محیط‌بانان کشور انتخاب شدند.

پیش از این دکتر نفیش سلیمانی عهده دار این مسئولیت بود.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

بک لینک با کیفیت بالا: کلید به رتبه‌بندی بالاتر در گوگل
بت انفجار: پیش بینی ورزشی محبوب و سرگرم‌کننده
انفجار آنلاین: جذابیت و جذبه این بازی محبوب
کتاب کار دبستان: راهنمایی شگفت‌انگیز برای دانش‌آموزان
Exploring Realtor Canada: Your Ultimate Guide to Real Estate Excellence
Discover Your Dream Home: House with Acreage for Sale
تماس با ما